Jarní úklid

S končící zimou se příroda pomalu probouzí a přichází jaro. Co nám v hlavě asociuje jako první tohle nové nastupující roční období? Nepochybně jedna z prvních věcí je jarní úklid. Nejběžnější úklid domácnosti provádí většina z nás během celého roka. Drobné úklidy v kuchyni, jídelně, či úklid v koupelně, považuje každý z nás za běžnou rutinu. Ty z nás, kterých práce příliš časově vytěžuje, mají na tyto malé úkoly už zaměstnanou profesionální hospodyni. Není se čemu divit. Kdo z nás by si ráno místo mytí nádobí, nebo vytíraní podlah v koupelně, nevychutnal raději dobrou snídani, či šálek kávy? Jaro je vlastně kouzelným obdobím, protože když přichází, snažíme se pečlivě vyčistit v bytě, domě, sklepě, nebo na zahradě každý i ten nejtemnější kout. Úklidem v šatníku, vytřením polic ve skříni a odhalením starých úložných prostor to vše jenom začíná. Když se chcete od těch složitějších častí jarního úklidu osvobodit, je tu samozřejmě možnost ponechat to v rukou profesionálů. V tom Vám rada pomůže právě naše úklidová firma. A jaké problémy mohou Vás i Vaši hospodyni během jarního úklidu potkat, během kterých rádi uvítáte pomoc profesionálů? Možná je jich víc, než si myslíte!

  1. Mytí oken. Možná si právě myslíte, že na mytí oken není nic složitého. Každý z nás má už svoji vlastní techniku. Začneme od rámu, vyčistíme parapet a končíme skleněnou výplní. Slunný byt a dům však vyžaduje i hodně oken a mnohé z nich jsou určitě vyšší než jeden, nebo dva metry. Kdo z nás by při téhle práci neobrátil raději na profesionály?
  2.  Čistění nábytku. Utřít několik poliček, nebo pohovku nepatří mezi obzvlášť fyzicky těžké činnosti. Vynález prachovky z mikrovlákna, nám práci ještě v mnohých směrech ulehčil. K hezkému nábytku patří ale i krásny lustr, který dotváří celkový dojem, jakým na nás a návštěvníky naší obývací místnosti, nebo jídelny působí. Jestli navíc patříte mezi lidi, kteří mají v oblibě vysoké stropy, může být pro Vás důkladné čistění lustru i životu nebezpečné. Zaměstnanci naši úklidové firmyjsou pečlivě vybíráni profesionálové, kteří procházejí důkladným školením. Proto Vám můžeme zaručit, že po našem úklidu se Váš lustr se bude opět lesknout jako dřív a bez jakékoli ujmy na zdraví.
  3.  Čistění koberců. Vysávaní koberců přes rok patří k tomu nejzákladnějšímu úklidu. Ani pravidelné vysátí koberce ale nezabráni tomu, aby se v něm usazovali mikroby, malé částečky prachu, či jiné nečistoty. Neříkajíc o malých nehodách, které se můžou během roka potrefit. Jako například vylití hrnku kakaa, či skleničky vína. Čistění takových skvrn je mnohem jednoduší, se speciálními prostředky. Můžeme Vám zaručit, že naše úklidová firma pracuje jen s nejlepšími účinnými certifikovanými a zdravotně nezávadnými chemickými prostředky.
  4.  Úklid v koupelně. Leštění zrcadla a vytření podlah nikomu nedělá problém. Avšak stačí i menší změna vlhkosti vzduchu a můžeme se střetnout s problémem, kterému během roka nevěnujeme moc pozornosti. Tím problémem jsou plesně a houby, vyskytující se především v rozích koupelně. Není to však žádny problém, s kterým by si kvalitní úklidová firma, jako jsme my, nedokázala poradit.
  5.  Úklid záhrady. Každý nástup nové sezony je i časem pro generální úklid záhrady a venkovního prostoru. Vy si můžete v pokoji vychutnat její úpravu, sazení nových květů, které ji barevně obzvláštní, zatím co my se postaráme o její čistotu, a odstraníme všechny nedostatky, které na ní zanechala zima a mrazy. 

Jestli chcete jarní úklid provést pečlivě, vyžadují úklidové práce hodně energie a času, který můžete investovat do jiných a mnohem příjemnějších věcí. Když vložíte Váš domov do rukou naších odborníků, zaručujeme Vám profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci.

Úklid kuchyně

Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost,

Zobrazit »

Extrakční čistící prostředky

Pro důkladné čištění je klíčový správný výběr čisticího prostředku v závislosti na čištěném materiálu, jeho stáří, vytíženosti a požadavcích klienta. Při větším znečištění je třeba

Zobrazit »

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.