Palivové dřevo

Ne všechny naše výrobky dostanou podobu OSB desek, palubek či dalších výrobků a z mnoha zpracovávání materiálu zůstává mnoho dřevěných odřezků, které je možno nadále využít, proto nabízíme palivové dřevo k prodeji pro naše zákazníky. Ušetřete svůj čas a námahu se zpracovávánímpalivového dřeva, už nemusíte štípat dříví a zajišťovat odběr materiálu či přímo kácet stromy, objednejte u nás odkup palivového dřeva a můžete topit bez námahy. Veškeré palivové dřevo nabízíme v odpovídající kvalitě a v dostatečném množství dle Vašich požadavků.

Naše společnost nabízí odprodej zbytkového materiálu ve formě palivového dřeva. Popularita palivového dřeva v poslední době znovu roste a mnoho lidí raději topí dřevem než průmyslovými briketami, či dokonce raději než plynem či elektřinou. Mezi nesporné výhody topení dřevem patří ekologičnost, vysoká výtopnost a snadná dostupnost. Při zpracovávání dřeva vzniká vždy mnoho odpadního materiálu, protože úpravy materiálů podle požadavků klientů vždy znamenají ořezávání a opracování dřeva. Pokud máte zájem o palivové dřevo, kontaktujte kdykoliv naši společnost s poptávkou či dotazem, vždy Vám rádi poradíme a připravíme nabídku na odkup dřeva.

Úklid kuchyně

Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost,

Zobrazit »

Extrakční čistící prostředky

Pro důkladné čištění je klíčový správný výběr čisticího prostředku v závislosti na čištěném materiálu, jeho stáří, vytíženosti a požadavcích klienta. Při větším znečištění je třeba

Zobrazit »

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.