Žehlení prádla

Potřebujete vyžehlit vaše prádlo? Na žehlení nemáte čas ani náladu? Nechte si vyžehlit prádlo od profesionálů. Žehlení prádla je nutná, ovšem také zdlouhavá, časově a fyzicky náročná a ne příliš zábavná práce, které se nikdo z nás nevyhne. Statistiky udávají, že praním a žehlením prádlastrávíte až 200 hodin ročně. Abychom Vám velkou část této doby ušetřili a vy se mohli věnovat Vaší rodině, přátelům či koníčků, nabízíme Vám službu žehlení prádla. Kupí-li se Vám ve Vaší koupelně či prádelně hromady nevyžehleného prádla, je nejvyšší čas zavolat do naší úklidové firmy.

Nabízíme Vám profesionální žehlení prádla a to od malých kusů prádla až po až po velké kusy ložního prádla. V dnešní moderní uspěchané době nemá nikdo příliš času na to, aby trávil večery po návratu z práce, či víkendy, kdy máte chvíli na regeneraci, nad žehlicím prknem se žehličkou v ruce a žehlením prádla. A ruku na srdce, v evidentně pomuchlaném, pomačkaném a celkově nevzhledném oblečení nechcete chodit ani vy, ani Váš manžel, přítel nebo Vaše děti. Nyní již nemusíte trávit mnoho hodin sehnutá nad žehlicím prknem, můžete se věnovat, čemu vy sama chcete a to určitě všichni ve Vašem okolí ocení.

Úklid kuchyně

Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost,

Zobrazit »

Extrakční čistící prostředky

Pro důkladné čištění je klíčový správný výběr čisticího prostředku v závislosti na čištěném materiálu, jeho stáří, vytíženosti a požadavcích klienta. Při větším znečištění je třeba

Zobrazit »

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.