Čištění koberců v restauracích

Čištění koberců v restauracích

Každý koberec v sobě nese neodstranitelnou dichotomii. Na jedné straně je krásný, tepelně i zvukově izolační, měkký a příjemný, na druhé straně ovšem ve svých vlasech zadržuje prach, roztoče a další alergeny, jakož i viditelné znečištění, které není právě snadné odstranit. A podobnou dichotomii v sobě nutně obsahuje i každá restaurace. Na jedné straně musí být krásná, příjemná a čistá a na druhé straně právě v restauraci velmi snadno může dojít k znečištění koberce, protože do restaurace přichází množství lidí, kteří arci zacházejí s jídlem, jež dovede koberec notně znečistit. Proto má čištění koberců v restauracích své nezastupitelné místo v repertoáru úklidových služeb, které správná úklidová firma musí nabízet.

cisteni kobercu v restauracich

Kvalita je u nás na prvním místě

Naše zavedená úklidová firma, jež působí v Praze i jejím širším i užším okolí již řadu let, poskytuje a nabízí celou paletu úklidových služeb. Díky mnohaleté tradici mají naši pracovníci bohaté zkušenosti se všemi možnými typy úklidových prací, ale při tom se nezapomínají průběžně vzdělávat, aby mohli držet krok se soudobými světovými trendy ve svém řemesle. Stejně tak na strojním vybavení nešetříme a jsme vybaveni těmi nejmodernějšími čisticími stroji renomovaných značek. Díky tomu se můžeme s klidem pustit do čištění koberců v restauracích a víme, že výsledek bude vždy dokonalý.

Důkladnost která vede k svěžesti

Zvolit vhodnou metodu je základním kamenem úspěchu i u čištění koberců v restauracích. U vzácných historických či perských koberců ve Vaší luxusní restauraci budeme přistupovat jemně a zvolíme ruční čištění. Jelikož však čištění koberců v restauracích obvykle zahrnuje i silněji znečištěné koberce, jistě přijde ke slovu i výkonné a účinné extrakční čištění. Extrakční čištění zaručuje prvotřídní výsledky a naše firma disponuje velmi kvalitními stroji, díky nimž je čištění koberců v restauracích vždy jistou cestou k provoněnému a čistému interiéru.

Extrakční čištění koberců v restauracích

Při extrakčním čištění koberců v restauracích se používá výkonný stroj zvaný extraktor. Tento extraktor nejprve vstřikuje do koberce natlakovanou horkou vodu smísenou již předem s čisticím prostředkem, leč již vzápětí, kdy se čisticí tekutina spojí s nežádoucím znečištěním uvázlým mezi vlasy koberce, ji stroj vsaje zpět do sebe, v důsledku čehož je povrch koberce velmi brzy po vyčištění nejen skvěle voňavý a čistý, ale také téměř suchý. Tím se výrazným způsobem snižují prostoje a čekací čas, což může být značnou výhodou právě v restauracích, kde není času nazbyt, což jsou víceméně všechny restaurace. Díky extrakčnímu čištění neztratí Vaše restaurace ani o minutu více času, než je nezbytně nutné, protože extrakční metoda je světově nejprogresivnějším způsobem čištění koberců v restauracích a i dalších objektech.

Koberec zabraňuje víření prachu ve vzduchu

Mezi lidmi někdy bývá rozšířen názor, že koberce se nehodí do prostor, kde se pohybují alergici, neboť prach a roztoči, kteří v nich žijí, způsobují alergikům obtíže. A v restauraci platí dvojnásob, že člověk musí myslet na případné alergiky z řad návštěvníků podniku. Pravdou ovšem je, že prach, který se zadržuje v koberci, je jeho jemnými vlákny přidržen, a tudíž nedochází k jeho víření a poletování v ovzduší pokoje, jako je tomu například u tvrdých podlahovin. Tím se prachové částice nedostávají do dýchacího ústrojí člověka. Pokud tedy nemůžeme několikrát denně podlahu setřít, je lepší pořídit si koberec, který na sebe prach váže a zadrží ho. Potom je ovšem třeba myslet na pravidelné čištění koberců v restauraci.

Jsme tu pro Vás

Neváhejte se tedy obrátit na naši zavedenou firmu a všechny Vaše požadavky budou záhy vyslyšeny. Čištění koberců v restauracích je pro firmu našich zkušeností a našeho vybavení snadným úkolem a Vám zbude jenom voňavá, čistá a krásná restaurace, kam se každý host velmi rád znovu a znovu vrátí. Zavolejte na naši non-stop linku a naši pracovníci Vám sdělí, kdy můžeme vyrazit na čištění koberců v restauracích a kdy bude pravděpodobně hotovo. Díky rychle době schnutí po extrakčním čištění nemusíte ani zavírat.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.