Hotelový servis

Kompletní úklid hotelů

Zabýváme se kompletním úklidem hotelů, penzionů i dalších ubytovacích zařízení.

Pomáháme vám tak snižovat náklady na jejich správu a údržbu.
Se starostlivou péčí dohlížíme, aby se uklizené interiéry staly vizitkou vašeho hotelu

Pravidelné čištění a vysávání koberců se vám stoprocentně vyplatí. Zlepšíte tak nejen image firmy, ale především hygienické podmínky svého okolí.

Hotelový servis zahrnuje tyto služby

Public

Přemýšlíte, jak udržet interiéry svého hotelu stále dobře uklizené? Nabízíme vám úklidové služby jako stvořené pro střední i velká ubytovací zařízení.

Stewarding

Chcete zjednodušit úklid kuchyně nebo hotelové restaurace? Využijte naší výhodné nabídky a svěřte nám jejich kompletní údržbu.

Housekeeping

Zakládají si vaši hosté na pečlivě uklizených pokojích? Naše úklidové služby vám pomohou vyjít vstříc i těm nejnáročnějším klientům.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.