Čištění koberců

Účinné čištění koberců

Mezi naše často využívané úklidové služby patří účinné čištění koberců. Čistíme koberce kdekoliv. Čištění koberců si můžete objednat samostatně nebo v rámci komplexního úklidu – úklid domácností (Praha), úklid kancelářítechnický a průmyslový úklidúklid hotelů apod.

Pravidelné čištění a vysávání koberců se vám stoprocentně vyplatí. Zlepšíte tak nejen image firmy, ale především hygienické podmínky svého okolí.

Rotační čistění koberců - Novinka

Naše úklidová firma pracuje s moderními čistícími stroji ROTOWASH pro velmi efektivní čištění koberců a čalounění. Speciální rotační čištění koberců a podlah je extrémně účinné.

Pracuje na bázi mokrého čištění, s tím, že stroj koberce rovnou vysušuje. Speciální vyměnitelné kartáče v přední části stroje koberec perfektně vyčistí (společně s účinným chemickým roztokem). Zároveň se špinavá voda s roztokem dostává zpět do nádobky. Stroj při čištění kobercez něj vysaje téměř všechnu tekutinu, koberce zůstávají okamžitě po vyčištění suché!

Rotační čištění je vhodné nejen pro koberce, ale také pro sedací soupravy, křesla, židle, matrace, ale také pevné podlahy. Rotačním čištěním odstraníme i velmi silné znečištění koberců. Stroje pro rotační čištění jsou ideální pro vysokozátěžové koberce. Pro práci s těmito čistícími stroji máme speciálně vyškolený personál, který vám bude k dispozici. Pracujeme i o víkendech a to bez příplatků!

Tuto kvalitní techniku používáme také pro čištění podlah v nemocnicích, hotelech, kancelářích, restauracích a jiných objektech.

Speciální kartáče

Pro účinné hloubkové čištění koberců je potřeba používat kvalitní kartáče. Na naše čistící stroje se dají nasadit nejrůznější typy kartáčů – malé, velké, tvrdé, měkčí, válcové i jiné. Štětiny dosáhnou hluboko do skulin a mezer, vytáhnou z koberce všechny nečistoty. Záleží na materiálu a znečištění. Manipulace a výměna kartáčů je rychlá a jednoduchá.

Zbavte se roztočů

V kobercích žije velké množství roztočů a jiných mikroorganismů, které se vám společně s prachem usazují na plicích. Samotní roztoči lidem neškodí. Škodí nám jejich mikroskopické výkaly obsahující silné alergeny.

Tyto výkaly se mísí s prachem a dostávají se do ovzduší v pokoji. Zároveň jsou zdrojem dusíku pro podporu růstu hub a plísní. Houby například zhoršují astma a vyvolávají další nepříjemné nemoci. Co s tím? Právě pravidelný profesionální úklid, vysávání a čištění koberců speciálními vysavači vás roztočů alespoň částečně zbaví.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.