Speciální úklidové práce

Speciální úklidové práce

Speciální úklidové práce provádíme jednorázově nebo v rámci komplexního úklidu vašich domů, bytů či kanceláří. Máme k dispozici moderní vybavení, které doplňují rozsáhlé zkušenosti našich pracovníků. Zaměřujeme se především na krystalizaci mramoru a ošetření podlah polymerem.

Krystalizace mramoru

Mramor vyžaduje pravidelnou údržbu, jinak postupně ztrácí své výjimečné vlastnosti a v krajních případech bude po několika letech nutná jeho kompletní renovace.

Dopřejte mramorovým podlahám kvalitní péči. Po krystalizaci získají zpátky svůj styl a také se prodlouží jejich životnost. Na rozdíl od broušení nebo leštění je tento postup méně nákladný a výsledek obvykle předčí očekávání našich zákazníků.

Jak probíhá krystalizace mramoru?

  • Odstraníme všechny mechanické nečistoty, vrypy a rýhy.
  • Starší podlahy vyleštíme diamantovým kotoučem.
  • Podlahu umyjeme neutralizačním roztokem.
  • Mramor ošetříme vybranými přípravky.
  • Postaráme se o závěrečný úklid.

Pokrytí podlah polymerem

Vícevrstvý polymer zajišťuje podlahám izolační a ochrannou vrstvu. Povrchy ošetřené tímto způsobem neustále vypadají, jako byste právě skončili s jejich leštěním. Navíc nevyžadují žádnou speciální údržbu a jsou odolné i proti abrazivním účinkům různých nečistot. Pokrytí polymerem je vhodné zejména pro podlahy z linolea nebo přírodního kamene.

Jak probíhá ošetření podlah polymerem?

  • Pomocí mopu nebo vysavače odstraníme hrubé nečistoty.
  • Na celý povrch aplikujeme neutrální mýdlo.
  • Provedeme strojové nebo ruční zapracování speciálního vosku.

Zašlete poptávku

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.