Čištění zátěžových koberců

Čištění zátěžových koberců

Zátěžové koberce jsou vhodné do veškerých prostor, ve kterých je požadavek na vysokou odolnost koberce proti opotřebení. Ať už se jedná o průmyslové haly, kanceláře, chodby administrativních budov, či třeba divadelní zařízení, vysoká odolnost vůči opotřebení je vždy vyvolána pravidelným a značným používáním koberce, které s sebou přináší také jeho silné a průběžné znečišťování. Proto je vždy na místě pomýšlet na čištění zátěžových koberců. Stejně jako zátěžové koberce musejí být odolné, tak také čištění zátěžových koberců musí být velice důkladné. Je proto nad míru žádoucí svěřit je zkušené a zejména dobře strojně vybavené úklidové firmě, protože bez potřebných zkušeností a vybavení není možné čištění zátěžových koberců zastat v patřičné kvalitě.

Profesionální služby

Naše úklidová firma pracuje v Praze a okolí již řadu let a poskytuje komplexní úklidové služby od ručního čištění perských koberců přes mytí oken až po tlakové čištění fasád. Na všechny tyto úkony jsme kvalitně vybaveni značkovými čisticími stroji profesionální úrovně, takže i čištění zátěžových koberců je pro nás hračkou.

Naši pracovníci se o čištění zátěžových koberců postarají s nejvyšší možnou péčí, takže výsledek bude vždy dokonalý. A jelikož je doporučeno i záhodno provádět čištění zátěžových koberců pravidelně, můžete si s námi snadno sjednat naši opakovanou návštěvu. O čistotu zátěžových koberců tak budete mít postaráno.

Účinná metoda? Tu vybereme správně

U každého koberce je třeba zvolit vhodnou metodu čištění a nejinak je tomu i u koberců zátěžových. Na rozdíl od jemných, křehkých a vzácných perských či historických koberců, při čištění zátěžových koberců zpravidla nepřijde na řadu jemné ruční čištění. Místo něho se dostane ke slovu výkonné extrakční čištění, které mnohem lépe odpovídá exponovanosti zátěžových koberců.

Extrakční metoda je jednou z nejmodernějších cest, jak čistit koberce, a zaručuje vedle krátké doby potřebné pro čištění zátěžových koberců též a zejména vysoký čisticí výkon a ohromující výsledky.

Profesionální služby

Při extrakčním čištění zátěžových koberců se používá značkový a moderní výkonný stroj, který se nazývá extraktor. Takový extraktor nejprve vstřikuje do zátěžového koberce natlakovanou horkou vodu smísenou již předem s čisticím prostředkem, aby ji vzápětí, kdy se čisticí tekutina spojí s nežádoucím znečištěním ve vlasech zátěžového koberce, stroj vsál zpět do sebe, v důsledku čehož je zátěžový koberec velmi brzy po vyčištění nejen skvěle čistý, ale také suchý. Tím se výrazně snižují prostoje a čekací čas, což může být značnou výhodou v provozech či prostorech, kde není času nazbyt a každá minuta se počítá. A právě v takových provozech se zátěžové koberce vyskytují velmi často.

Díky extrakčnímu čištění neztratí Váš podnik, provozovna či kulturní zařízení ani o minutu více času, než je nezbytně nutné, protože extrakční metoda je světově nejprogresivnějším způsobem čištění zátěžových koberců i jiných typů koberců.

Pravidelné čištění prodlužuje životnost koberce

Zátěžové koberce jsou často vystaveny silnému znečišťování, takže je potřeba o ně pečovat pravidelně, aby byl zachován komfort jejich uživatelů a zdravé ovzduší v celém objektu. Čištění zátěžových koberců se proto doporučuje provádět v pravidelných intervalech. Obecně se pro extrakční čištění doporučuje interval šesti měsíců, leč je-li Váš zátěžový koberce vystaven enormnímu používání, není na škodu přistoupit i k vyšší frekvenci čištění zátěžových koberců. Díky němu nejenže zlepšíte kulturu pobytu v dané místnosti, ale také prodloužíte životnost koberce, takže získáte dvojí užitek.

Zavolejte nám kdykoliv

Naši pracovníci jsou kdykoli připraveni vydat se k Vám a provádět čištění zátěžových koberců.

Jakmile budete potřebovat, obraťte se směle na naši non-stop zákaznickou linku a sdělíme Vám, jak brzy můžeme přijet a kdy budou práce hotovy. Jsme tu pro Vás a kvalitní služby, dochvilnost a dokonalé výsledky jsou naší vizitkou, na kterou jsme právem pyšní.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.