Čištění čalouněného nábytku

Odstranění skvrn a prachu

Odstranění skvrn a prachu z vašeho nábytku s čalouněním nemusí být komplikovanou záležitostí. Stačí si objednat jeho kompletní vyčištění od našich odborníků. S pomocí moderních pracovních postupů zbavíme čalouněný nábytek při úklidu domácností nebo kanceláří během několika málo hodin veškerých nečistot. Včetně těch, se kterými si běžné prostředky neporadí.

Čištění klasických i starožitných koberců

Nejrůznější koberce časem přicházejí o svůj elegantní vzhled, stejně jako třeba tolik oblíbený čalouněný nábytek. Pokud nechcete sledovat, jak se na vašich kobercích usazují prach a nečistoty, máme pro vás snadné řešení. Postaráme se o jejich kompletní vyčištění a odstraníme všechny skvrny i zašlapanou špínu.

5 kroků k čistějšímu nábytku a kobercům

  • Mechanicky odstraníme hrubé nečistoty.
  • Otestujeme reakce čalounění nebo koberců na čisticí prostředky.
  • Naneseme tyto přípravky a necháme je působit.
  • Odstraníme znečištěný roztok.
  • Poradíme vám, jak o koberce či nábytek dále pečovat.

Chemické, neboli suché čištění

U chemické metody čištění nejprve naneseme na váš koberec či nábytek speciální pěnový roztok. Hlavní výhodou tohoto postupu je, že už 60 minut po odstranění použité pěny jsou ošetřené povrchy zcela suché.

Mokré čištění

Základem této techniky je speciální mycí stroj, který rozprostře čisticí prostředek po celé ploše koberce (čalounění). Díky tomu z jeho povrchu zaručeně zmizí skvrny i odolné nečistoty.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.