Parní čištění

Parní čištění je kombinace ekologie a maximální účinnosti

Čištění parou je jednoduchý a moderní způsob, kombinující účinnost s ekologií. Během procesu parního čištění je na čištěný objekt tryskána horká pára, která pronikne do všech nerovností a záhybů povrchu, rozpustí mastnotu, zahubí všechny zárodky roztočů a mikrobů, alergeny, ba i odolná vajíčka blech a následně je vysána i s nečistotou zpět do stroje. Díky správné regulaci tlaku, teploty a úhlu aplikace páry lze dosáhnout dokonale čistýchpovrchů.

Co se dá dobře čistit párou?

  • radiátory nebo jiná těžko přístupná místa

  • toaleta a další objekty s vyšší koncentrací mikrobů

  • plynové vařiče a jiné znečištěné a členité předměty v kuchyních nebo restauracích

  • dilatační spoje a mezery, které ani nelze vyčistit jiným způsobem

Pára se dostane všude

Pára se díky tomu, že je plyn, dokáže dostat do všech skulin a nerovností podstatně lépe než voda, která je kapalinou. Hodí se proto k čištění členitých povrchů, úzkých rohů a nepřístupných skulin. Dobře použitelná je také pro místa s vysokou koncentrací mikrobů a nebezpečných zárodků.

Všechny typy povrchů

Parní čištění se hodí téměř pro všechny typy povrchů. Výjimkou jsou pouze neošetřené dřevěné povrchy a jiné savé přírodní materiály. Máte-li pochybnosti, zda se pro Vaše čištění parní metoda hodí, konzultujte vše zdarma s našimi pracovníky.

 

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.