Čištění koberců v hotelech

Čištění koberců v hotelech

Každý koberec v sobě nese přirozenou dichotomii. Na jedné straně je krásný, tepelně i zvukově izolační, měkký a příjemný, na druhé straně ovšem ve svých vlasech zadržuje prach, roztoče a další alergeny (čímž ovšem zabraňuje jejich poletování ve vzduchu – o tom více v dalších odstavcích), jakož i viditelné znečištění, které není právě snadné odstranit. A podobnou dichotomii v sobě nutně obsahuje i každý hotel. Na jedné straně musí být krásný, příjemný a čistý a na druhé straně právě v hotelu velmi snadno může dojít k znečištění koberce, protože tam přichází každý den velké množství lidí. Proto má čištění koberců v hotelích své nezastupitelné místo v repertoáru úklidových služeb, které správná úklidová firma musí nabízet.

Naši odborníci vědí jak na věc

Naše zavedená úklidová firma, jež působí v Praze i jejím užším i širším okolí již pěknou řadu let, poskytuje a nabízí širokou škálu úklidových služeb. Díky mnohaleté tradici mají naši zaměstnanci bohaté zkušenosti se všemi možnými typy úklidových prací, ale při tom se nezapomínají průběžně vzdělávat, aby mohli držet krok se soudobými světovými trendy ve svém řemesle.

Ani na strojním vybavení nešetříme a jsme vybaveni těmi nejmodernějšími čisticími stroji renomovaných značek. Díky tomu se můžeme s klidem pustit do čištění koberců v hotelích a víme, že výsledek bude vždy dokonalý.

Extrakční metoda čištění koberců v hotelích

Zvolit vhodnou metodu je základním kamenem úspěchu i u čištění koberců v hotelích. U vzácných historických či perských koberců ve Vašich luxusních apartmá budeme přistupovat jemně a zvolíme ruční čištění. Jelikož však čištění koberců v hotelích obvykle zahrnuje i silněji znečištěné koberce na chodbách či v hotelové restauraci, jistě přijde ke slovu i výkonné extrakční čištění. Extrakční čištění zaručuje prvotřídní výsledky a naše firma disponuje velmi kvalitními stroji, díky nimž je čištění koberců v hotelích vždy jistou cestou k provoněnému a čistému interiéru.

Při extrakčním čištění koberců v hotelích se používá výkonný stroj zvaný extraktor. Tento extraktor nejprve vstřikuje do vlasů koberce natlakovanou horkou vodu smísenou již předem s čisticím prostředkem, leč již vzápětí, kdy se čisticí tekutina spojí s nežádoucím znečištěním, ji stroj vsaje zpět do sebe, v důsledku čehož je povrch koberce velmi brzy po vyčištění nejen skvěle voňavý a čistý, ale také téměř suchý. Tím se výrazným způsobem snižují prostoje a čekací čas, což může být značnou výhodou právě v hotelích, kde nikdy není času nazbyt.

Díky extrakčnímu čištění neztratí Váš hotel ani o vteřinu více času, než je nezbytně nutné, protože extrakční metoda je světově nejprogresivnějším způsobem čištění koberců v hotelích a i dalších objektech.

Koberec coby protialergický prvek

Mezi lidmi někdy bývá rozšířen názor, že koberce se nehodí do prostor, kde se pohybují alergici, neboť prach a roztoči, kteří v nich žijí, způsobují alergikům obtíže. A v hotelu platí dvojnásob, že člověk musí myslet na případné alergiky z řad návštěvníků. Jak jsme naznačili již v úvodu, pravdou však je, že prach, který se zadržuje v koberci, je jeho jemnými vlákny přidržen, a tudíž nedochází k jeho víření a poletování v ovzduší pokoje, jako je tomu například u tvrdých podlahovin. Tím se prachové částice nedostávají do dýchacího ústrojí člověka. Pokud tedy nemůžeme několikrát denně podlahu setřít, je lepší pořídit si koberec, který na sebe prach váže a zadrží ho. Potom je ovšem třeba myslet na pravidelné čištění koberců v hotelích.

Obraťte se na naši non-stop linku třeba hned

Neváhejte se tedy obrátit na naši zavedenou firmu a všechny Vaše požadavky budou záhy vyslyšeny. Čištění koberců v hotelích je pro firmu našich zkušeností a našeho vybavení snadným úkolem a Vám zbude jenom voňavý, čistý a krásný hotel, kam se každý host velmi rád znovu vrátí. Zavolejte na naši non-stop linku a naši pracovníci Vám sdělí, kdy můžeme vyrazit na čištění koberců v hotelích a kdy bude pravděpodobně hotovo. Díky rychle době schnutí po extrakčním čištění nemusíte pro čištění koberců vyhrazovat nijak dlouhou dobu.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.