Náš úklid

Čistota půl zdraví

Špína, prach a jiné alergeny, nepořádek, to vše je příčinou nepohodlí, to vše nepříjemně zasahuje do našeho života, způsobuje nemoci a špatnou náladu. Pro živnostníky poskytující služby, tedy obchodníky, hostinské, kadeřníky a podobně, je navíc udržení vysoké úrovně čistoty zásadním předpokladem pro úspěšnou práci. Který zákazník by se přeci vrátil do podniku, kde nebylo dobře uklizeno? A vzhledem k tomu, že mnohé moderní materiály vyžadují odborný přístup, a navíc je vždy lepší, když práci provádějí odborníci, předává dnes mnoho firem i domácností úklid do rukou úklidové firmy.

Úklidové firmy

Popularita společností, které se nazývají úklidové firmy, je způsobena také tím, že zajišťují kompletní úklid, a to zpravidla kompletnější, než jakého by byl sám majitel objektu schopen. Úklid totiž neznamená pouze vytřít podlahy a umýt okna. Rozsah námi poskytovaných služeb je mnohem širší. A právě o tom se můžete dočíst v následujících odstavcích.

První a nejznámější součástí procesu jménem úklid je vnitřní úklid areálu. Ten zpravidla zahrnuje mytí podlah, oken, setření prachu a další obvyklé činnosti jako čištění kobercůúklid a mytí sociálních zařízení a podobně. Uvnitř ovšem nemusí naše práce končit. Poskytujeme také takové služby, jako je čištění vnějších stěn, fasád a vnějšího zasklení budov. Samozřejmostí je, že veškeré úkony provádíme tou nejmodernější technikou, a tedy tak kvalitně, jak je to jen možné.

Ani tímto však úklid nekončí. Vzhledem k tomu, že úklid má vést k tomu, aby pracovní či živnotní prostředí bylo příjemné a zdravé, následuje po první součásti ještě druhá část námi poskytovaných služeb, která vede k tomu, že u vás nebude jenom čisto, ale také krásně. Mezi ně patří úklid větví a spadaného listí, odvoz stavební suti, odklízení sněhu a ledu, údržba trávníků a veškeré další práce spojené s krásou a příjemností Vašeho objektu a jeho okolí.

Pro potřeby průmyslníků nabízíme také průmyslový úklid, který zahrnuje úklid výrobních hal, čištění lakýrnických boxů, ventilace či odvoz průmyslového odpadu. I továrna je přeci místo, které může být pokud možno čisté a příjemné.

Naše úklidové firma poskytuje služby jak jednorázově, tak pravidelně. Mazi oblíbené pravidelně prováděné úklidové služby patří především denní úklid kanceláří, obchodů a dalších prostor nebo pravidelný úklid bytů a domů. Tytam jsou doby, kdy úklid byla ženská práce a ženy téměř neměly čas na nic jiného než na své domácí povinnosti. Profesionální úklidové firma uklidí byt, dům i kancelář rychleji a lépe než jejich obyvatelé, ba i než různí brigádníci a lidé, kteří si chtějí pouze přivydělat.

Jak jsme se zmínili již výše, veškeré námi poskytované úklidové služby jsou vykonávány do značné míry mechanizovaně za použití nejmodernějších strojů a vybavení. To umožňuje velmi kvalitně vyčistit veliké plochy v krátkém čase. Ke kvalitě naší práce dále přispívají čisticí chemikálie. Používáme pouze chemii od osvědčených světových i domácích výrobců, která je zdravotně nezávdaná a schválená pro tu kterou činnost.

Protože i s kvalitním vybavením lze odvést špatnou práci, velice dbáme na erudici a zkušenost našich zaměstnanců. Všichni jsou dokonalými odborníky ve své specializaci, jsou důkladně proškoleni a poskytují záruku té nejlepší kvality.

Co tedy znamená úklid v našem podání? Je to proces, kterým se jakýkoli dům, byt, či jiný objekt stane krásným, příjemným, reprezentativním a zdravým místem k životu i práci.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.