Úklidová technika

Kvalitní vybavení

Naše společnost používá strojové vybavení a úklidovou techniku výhradně od renomovaných výrobců.

Pro práci v objektech s většími výměrami je nutnost vlastnit strojové vybavení na špičkové úrovni. Kromě klasických úklidových vozíků a různých druhů menších i větších průmyslových vysavačů potřebných pro úklid domácností i kanceláří se do majetku naší společnosti řadí i různé mycí stroje s chodící, či sedící obsluhou (více než 70 ks), kotoučové rozmývací a leštící stroje, zametací stroje, extraktory, stroje a mechanismy na letní a zimní úklid komunikací, zahradní technika ( sekačky, motorové kosy, křovinořezy, drtiče). S tím také souvisí vozový park čítající přes 15 vozidel včetně plošin či multikár.

Jedná se především o výrobky těchto firem:

  • Mycí automaty – Tennant
  • Jednokotoučové stroje – Taski
  • Vysokootáčkové leštičky – Taski
  • Extraktory – Columbus, Wap-Alto
  • Vodní vysavače – Taski
  • Průmyslové vysavače – Taski, Columbus
  • Tlakové čističe – Karcher
  • Úklidové pomůcky a nářadí – Eastmop, Klaro, Unger

Naše úklidové stroje a vybavení

NUMATIC TM2815

Úklidový vozík Twinmop TM2815 je malý vozík s lisem, kbelíky 28 a 15 litrů a odkládací přihrádkou.

TASKI ERGODISC 1200

Vysokootáčková jednodisková leštička. Rovnoměrné rozložení tlaku umožňuje využití i na čištění nerovnoměrných ploch, přední řídící kolečko zajišťuje výbornou ovladatelnost.

TENNANT V12

Vysavače pro mokré i suché čištění. Model V12 s nádrží o kapacitě 25 litrů se hodí k čištění ve všech typech prostředí - od kanceláří přes obchodní centra až po školy a zdravotnická zařízení.

TENNANT T3

Tennant T3 je úklidový stroj s jednoduchým ovládáním a vysokou manévrovatelností. Model s 50cm diskovou hlavou navíc disponuje pojezdem, díky čemuž má ještě širší možnosti využití.

TENNANT 7100

Vysoce výkonný mycí stroj. Je výborně ovladatelný, projede klasickým 90 cm širokým vchodem a dokáže se otočit i v prostoru užším než 2 metry. Na velké plochy je až o 30% efektivnější než stroje nižší třídy (bez sedící obsluhy).

ROTOWASH R3A

Tento rotační čistič je určený převážně pro čištění rozsáhlých ploch, které vyžadují náročný, pravidelný úklid. Jeho vyměnitelné protiběžné kartáče jsou schopny efektivně vyčistit jakoukoliv podlahu.

TENNANT F3

Extrémně tichý a velmi kompaktní stroj, který si však poradí i s velkými plochami. Lze ho využít na různé typy povrchů, a to jak na mokré, tak na suché čištění.

TENNANT 1215

Profesionální extraktory pro čištění koberců, čalounění, ale i různých druhů tvrdých podlah. Díky své kontrukci vyčistí i těžko dostupná místa, jako jsou rohy místností apod.

TENNANT T5

Vysoce výkonný a přitom úsporný úklidový stroj, který jedním přejetím čistí podlahu a zároveň jí zanechává suchou, bezpečnou a připravenou pro okamžité použití. Vyrábí se ve variantách s čistícím diskem nebo válcem.

TENNANT T7

Nová, vylepšená verze. Je úspornější než předchozí modely, na vyčištění jednoho metru čtverečního využije jen o málo víc než lžíci vody!

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.