technika Úklidová technika

Kvalitní vybavení

Naše společnost používá strojové vybavení a úklidovou techniku výhradně od renomovaných výrobců.

Pro práci v objektech s většími výměrami je nutnost vlastnit strojové vybavení na špičkové úrovni. Kromě klasických úklidových vozíků a různých druhů menších i větších průmyslových vysavačů potřebných pro úklid domácností i kanceláří se do majetku naší společnosti řadí i různé mycí stroje s chodící, či sedící obsluhou (více než 70 ks), kotoučové rozmývací a leštící stroje, zametací stroje, extraktory, stroje a mechanismy na letní a zimní úklid komunikací, zahradní technika ( sekačky, motorové kosy, křovinořezy, drtiče). S tím také souvisí vozový park čítající přes 15 vozidel včetně plošin či multikár.

Jedná se především o výrobky těchto firem:

  • Mycí automaty – Tennant
  • Jednokotoučové stroje – Taski
  • Vysokootáčkové leštičky – Taski
  • Extraktory – Columbus, Wap-Alto
  • Vodní vysavače – Taski
  • Průmyslové vysavače – Taski, Columbus
  • Tlakové čističe – Karcher
  • Úklidové pomůcky a nářadí – Eastmop, Klaro, Unger
pict12b Úklidová technika
Naše vozidla
Vozový park čítá přes 15 vozidel včetně plošin či multikár

Naše úklidové vybavení a stroje

numatic vozik Úklidová technika
Numatic TM2815
Úklidový vozík Twinmop TM2815 je malý vozík s lisem, kbelíky 28 a 15 litrů a odkládací přihrádkou.
rotowash r3a Úklidová technika
Rotowash R3A
Tento rotační čistič je určený převážně pro čištění rozsáhlých ploch, které vyžadují náročný, pravidelný úklid. Jeho vyměnitelné protiběžné kartáče jsou schopny efektivně vyčistit jakoukoliv podlahu.
taski ergodisc 1200 Úklidová technika
Taski Ergodisc 1200
Vysokootáčková jednodisková leštička. Rovnoměrné rozložení tlaku umožňuje využití i na čištění nerovnoměrných ploch, přední řídící kolečko zajišťuje výbornou ovladatelnost.
tennant f3 Úklidová technika
Tennant F3
Extrémně tichý a velmi kompaktní stroj, který si však poradí i s velkými plochami. Lze ho využít na různé typy povrchů, a to jak na mokré, tak na suché čištění.
tennant v12 Úklidová technika
Tennant V12
Vysavače pro mokré i suché čištění. Model V12 s nádrží o kapacitě 25 litrů se hodí k čištění ve všech typech prostředí - od kanceláří přes obchodní centra až po školy a zdravotnická zařízení.
tennant 1215 2 Úklidová technika
Tennant 1215
Profesionální extraktory pro čištění koberců, čalounění, ale i různých druhů tvrdých podlah. Díky své kontrukci vyčistí i těžko dostupná místa, jako jsou rohy místností apod.
tennant t3 1 Úklidová technika
Tennant T3
Tennant T3 je úklidový stroj s jednoduchým ovládáním a vysokou manévrovatelností. Model s 50cm diskovou hlavou navíc disponuje pojezdem, díky čemuž má ještě širší možnosti využití.
tennant t5 Úklidová technika
Tennant T5
Vysoce výkonný a přitom úsporný úklidový stroj, který jedním přejetím čistí podlahu a zároveň jí zanechává suchou, bezpečnou a připravenou pro okamžité použití. Vyrábí se ve variantách s čistícím diskem nebo válcem.
tennant 7100 1 Úklidová technika
Tennant 7100
Vysoce výkonný mycí stroj. Je výborně ovladatelný, projede klasickým 90 cm širokým vchodem a dokáže se otočit i v prostoru užším než 2 metry. Na velké plochy je až o 30% efektivnější než stroje nižší třídy (bez sedící obsluhy).
tennant t5 Úklidová technika
Tennant T7
Nová, vylepšená verze. Je úspornější než předchozí modely, na vyčištění jednoho metru čtverečního využije jen o málo víc než lžíci vody!

Naši klienti