Strategie úklidové firmy

Propracovaná firemní strategie je základní součástí našeho podnikání.

  • Každý den přemýšlíme, jak naše úklidové služby ještě více vylepšit. Často se nám tak podaří s minimálními náklady zvýšit kvalitu úklidu vašeho domu, bytu nebo firemních prostor. Nové technologie neváháme využít ve prospěch zákazníků.
  • Pracujeme jako sehraný tým. V naší úklidové firmě vládne dobrá atmosféra, která motivuje zaměstnance a zvyšuje jejich produktivitu. Odborné znalosti vylepšujeme pomocí přínosných školení v ČR i zahraničí.
  • Už na začátku spolupráce zjišťujeme, co od úklidu očekáváte a na čem vám záleží. Vedeme dialog, abychom porozuměli vašim potřebám. Díky tomu jsme schopni vám doporučit ideální sestavu úklidových služeb.
  • Zodpovědně dohlížíme na kvalitu odvedené práce. Naši lidé chápou, že stav prostor po úklidu je pro vás velmi důležitý.

Firemní strategie nám pomáhá získávat nové klienty a posilovat naši pozici na trhu úklidových služeb. Na rozdíl od jiných společností se však mnohem více zaměřujeme na samotné zákazníky.

Díky této strategii se aktivity naší úklidové firmy mohou rozvíjet tím správným směrem. Zároveň máme dostatek prostoru k využití všech našich znalostí a zkušeností, bez kterých se profesionální úklid neobejde.


Líbí se vám naše firemní strategie? Chtěli byste s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.