Čištění průmyslových koberců

Čištění průmyslových koberců

Naše zavedená pražská úklidová firma nabízí mezi všemi ostatními úklidovými službami také čištění průmyslových koberců. Jelikož koberec vedle všech svých pozitivních vlastností má také tu negativní, že mezi svými vlasy zadržuje prach a další nečistoty, je potřeba se o čištění průmyslových koberců důkladně starat a provádět je s maximální pečlivostí a zejména za pomoci kvalitního strojního vybavení.
Čištění průmyslových koberců je oproti třeba mytí oken poměrně sofistikovaná činnost, u níž velmi záleží na schopnostech, průpravě a vybavení toho, kdo ji provádí, a nemá samozřejmě smysl provádět úklidovou práci, jejíž výsledek by byl pochybný. Proto i tehdy, máte-li na běžné úklidové práce určeny nějaké méně kvalifikované zaměstnance, na čištění průmyslových koberců je vhodno využít služeb specializované firmy.

Zkušení pracovníci

Naši pracovníci jsou nejen průběžně teoreticky vzděláváni na různých školeních a workshopech, ale mají též bohaté praktické zkušenosti, neboť naše firma není rozhodně na pražském trhu nováčkem. Když se tito kvalitní pracovníci spojí s naším kvalitním strojním vybavením, dostáváte záruku dokonale odvedené práce.

Čištění průmyslových koberců je nutno provádět obzvláště důkladně, neboť průmyslové koberce v souvislosti s prostorami, v nichž jsou obvykle využívány, přicházejí do styku se zvýšeným množstvím potenciálního, a tedy i reálného znečištění. Proto většinou nepřijdou ke slovu jemnější metody, jako je ruční čištění, ale hlavní notu při čištění průmyslových koberců hraje extrakční čištění. Extrakční čištění je jedna z nejmodernějších a nejúčinnějších metod, která kombinuje několik výhod dohromady.

Extrakční čištění průmyslových koberců

Při extrakčním čištění průmyslových koberců se používá značkový a moderní výkonný stroj, extraktor. Tento extraktor nejprve vstřikuje do průmyslového koberce natlakovanou horkou vodu smísenou již předem s čisticím prostředkem, aby ji vzápětí, kdy se čisticí tekutina spojí s nežádoucím znečištěním v koberci, stroj vsál zpět do sebe, v důsledku čehož je průmyslový koberec velmi brzy po vyčištění nejen skvěle čistý, ale také suchý. Tím se výrazným způsobem snižují prostoje a čekací čas, což může být značnou výhodou v provozech či prostorech, kde není času nazbyt. A právě v takových provozech se obvykle průmyslové koberce vyskytují. Díky extrakčnímu čištění neztratí Váš podnik či provozovna ani o minutu více času, než je nezbytně nutné, protože extrakční metoda je světově nejprogresivnějším způsobem čištění průmyslových koberců i jiných typů koberců.

Lépe pravidelně než-li jednou

Průmyslové koberce jsou obvykle vystaveny průběžnému znečišťování, takže je potřeba o ně pečovat pravidelně, aby byl zachován komfort jejich uživatelů a zdravé ovzduší v celém objektu. Čištění průmyslových koberců se proto doporučuje provádět v pravidelných intervalech. Obecně se pro extrakční čištění doporučuje interval šesti měsíců, leč je-li Váš průmyslový koberce vystaven enormnímu zatížení, není na škodu přistoupit i k vyšší frekvenci čištění průmyslových koberců.

Jeho provedením nejenže zásadním způsobem zlepšíte kulturu pobytu v dané místnosti, ale také prodloužíte životnost koberce, takže získáte dvojí užitek. Není ovšem vždy nutné čistit koberec celý.

Při každodenním používání průmyslového koberce může dojít k nějaké drobnější nehodě, takže nás můžete také zavolat, dojde-li pouze k silnějšímu lokálnímu znečištění nějaké části koberce, a rádi se postaráme právě pouze o onen vybraný kus, který si naší péče zasluhuje.

Jsme připraveni Vám pomoci

Naše firma působí v Praze a jejím bližším i vzdálenějším okolí již drahnou řadu let a je připravena se k Vám kdykoli vydat. Vzpomenete-li si, že je právě teď čas na čištění průmyslových koberců, neváhejte se obrátit na naši non-stop linku, kde Vám naši ochotní pracovníci ve všem vyjdou vstříc tak, aby úklidová četa mohla vyrazit co nejdříve k Vám. Dochvilnost, dokonale splněné zadání a prvotřídní kvalita všech prováděných prací jsou naše atributy, na něž jsme právem hrdi, a s našimi službami již nikdy nebude muset být čištění průmyslových koberců činností, již by nebylo snadné vyřešit jediným krátkým telefonátem, telefonátem do naší firmy.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.