Čištění matrací

O čištění matrací

Čištění matrací je zodpovědná činnost, neboť na matraci člověk tráví v ideálním případě až třetinu všeho svého času, a to navíc tak důležitou činností, jakou je spánek. Kvalitní matrace, jež svou ideální tuhostí zajišťující jak pohodlí, tak i správnou podporu těla, je zásadním předpokladem zdravého a kvalitního spánku. Nesmíme ovšem zapomínat na pravidelnou péči o matraci, kde hlavní roli hraje právě čištění matrací. Matrace díky své poréznosti dokáže absorbovat velké množství mikroorganismů, roztočů, prachu i dalších alergenů, což vše v kombinaci s tím, že při spánku máme hlavu u matrace velmi blízko, vede k vysoké důležitosti čistoty naší spací podložky.

Správní odborníci

Naše zavedená firma působí v Praze a jejím okolí již řadu let a za tu dobu jsme nasbírali stejnou měrou důležité zkušenosti, které rozvíjejí naše důkladné teoretické vzdělání v oboru, jakož i pozitivní reference spokojených klientů. Čištění čalounění, koberců a právě též čištění matrací je mezi úklidovými službami pravým mistrovským dílem. Na naše pracovníky je ovšem vždy spolehnutí a jejich výsledky jsou zaručeně ty nejlepší, jakých lze dosáhnout. Čištění matrací od naší firmy Vám zajistí dobrý a hlavně též zdravý spánek, který je tak důležitým předpokladem šťastného a dlouhého života.

Metody čištění matrací

Pro zkušeného úklidového pracovníka je samozřejmostí zvolit správnou metodu čištění matrací. Může to být ruční čištění, kartáčování, extrakční metoda, či pouze neinvazivní dezinfekce a čištění matrací pomocí ozonového zábalu. Díky správně zvolené technologii a metodě zaručíme nejen dokonalý výsledek čištění matrací, ale také rozumně dlouhý čas, který k tomu budeme potřebovat, aby Váš život nebyl zbytečně plýtván a aby matrace byla velmi brzy opět připravena k používání. Není ani třeba zdůrazňovat, že na každou z uvedených metod jsme patřičně vybaveni, ať už se jedná o potřebné stroje a čisticí média nebo o odborné znalosti, zkušenosti a průpravu. S námi je riziko neúspěchu limitně blízké nule.

Extrakční metoda čištění matrací

Při extrakčním čištění matrací se používá speciální výkonný stroj, který se nazývá extraktor. Tento extraktor nejprve vstříkne skrz povrch matrace do hloubky 1 – 2 cm natlakovanou horkou vodu smísenou již předem s čisticím prostředkem, leč již vzápětí, kdy se čisticí tekutina spojí s nežádoucím znečištěním uvnitř matrace, ji stroj vsaje zpět do sebe, v důsledku čehož je matrace velmi brzy po vyčištění nejen skvěle čistá, ale také jen slabě vlhká a záhy poté již zcela suchá. Tím se výrazným způsobem snižují prostoje a čekací čas, což může být značnou výhodou. Díky extrakčnímu čištění neztratí Vaše postel ani o chlup více času, než je nezbytně nutné, protože extrakční metoda je světově nejprogresivnějším způsobem mokrého čištění matrací i čalounění.

Pravidelné čištění matrací je předpokladem čistoty

Stejně jako o mytí rukou, i o matraci je potřeba pečovat pravidelně. Ne samozřejmě tak často, jako si umýváme ruce, ale přesto: právě pouze pravidelné čistění matrací zajistí kvalitní životní a spací prostředí ve Vaší posteli. Doporučovaný interval čištění matrací je stejně jako u čalounění zhruba půl roku. Necháte-li tedy matraci vyčistit dvakrát do roka, můžete mít celkem jistotu, že vše bude, jak má být, a případní mikrobi a roztoči se ve Vaší matraci nestihnou zabydlet a prach zbytnět. Obraťte se na naši firmu, kdykoli jen uznáte za vhodné, a čištění matrací bude již vždy snadnou věcí.

Obraťte se na nás ve dne, v noci

Kdy jindy si vzpomenout na čištění matrací, než v noci. Proto se zrovna v tomto případě skvěle hodí naše non-stop linka. Naše úklidová firma si zakládá na dostupnosti svých služeb, pročež je Vám vždy k dispozici. Obraťte se na nás v kteroukoli hodinu a naši pracovníci v co nejkratším čase přijedou k Vám, aby se postarali o to nejprofesionálnější čištění matrací. Víme, nakolik je čištění matrací zásadním úkonem pro zdravý spánek, a proto nebudeme otálet, abychom Vaše přání v tomto směru splnili co nejrychleji. Čištění matrací na té nejvyšší profesionální úrovni s naší firmou již nikdy nebude problém, natož problém, jehož řešení se vleče.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.