Vánoční a předvánoční úklid

Vánoční úklid v Praze

Blíží se období Vánoc a tak se naše služby rozšířily také o předvánoční a vánoční úklid. Vánoční svátky bývají označovány za svátky klidu. Nicméně nejspíše každý z nás zažil „Vánoční horečku“ spojenou s úklidem všeho druhu. Téměř vždy nás takový vánoční úklid stojí drahocenný čas, nervy a fyzické síly.

Vánoční úklid provádíme zejména v Praze, ale i jejím okolí. V průběhu jednoho dne Vám naši profesionálové uklidí a vyvoní Váš byt, dům, či kancelář přesně podle Vašich požadavků a přání.
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a vyslyšíme veškerá Vaše přání. Pro jednoduchý způsob objednání našich služeb zvolte náš formulář.

Proč využít naše služby?

Zavoláte-li nám, jsme schopni provést úklid již několik hodin po zavolání. Jsme schopni vyslyšet jakákoliv Vaše přání a najít vhodná řešení. Veškeré naše úklidové práce provádíme precizně a na čas.

Jak probíhá vánoční úklid?

Úklid jsme schopni přizpůsobit Vašim potřebám a požadavkům a tudíž samotný obsah a složení vánočního úklidu provádí náš zkušený tým pracovník, který je schopen Vám se vším poradit a vysvětlit jednotlivé postupy při úklidu.

Co obsahuje předvánoční úklid?

Vánoční úklid a jeho složení je individuální a může si ho zvolit každý sám. Nicméně jsme schopni Vám nabídnout kompletní služby generálního úklidu. Dále také mytí oken, čištění koberců a čalouněného nábytku.
Vánoční úklid je strašákem pro všechny. Proto bychom Vám ho rádi alespoň trochu zpříjemnili a usnadnili. Máte-li zájem o využití našich služeb, nebo máte jakékoliv dotazy ohledně vánočního úklidu, neváhejte nás kontaktovat.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.