Často kladené dotazy

Firma Complete service si účtuje dopravné v závislosti na místě úklidu. Na území Hlavního města Prahy je to 300 Kč, mimo území Hlavního města Prahy pak 12 Kč/km/cesta, pokud se s klientem nedomluvíme jinak (například v rámci pravidelných úklidů).

Přesné dodržení všech domluvených termínů je pro naši úklidovou firmu základním pravidlem. Proto od nás dostanete záruku dodržení termínů úklidových služeb. Kdyby došlo naší vinou k jakémukoli zpoždění, automaticky od nás získáte slevu nebo nějakou milou pozornost, abyste viděli, že naše úklidová firma si svých zákazníků velice cení.

Jak se můžete sami přesvědčit porovnáním našich cen s cenami, jež nabízejí jiné úklidové firmy, úklid u nás rozhodně není drahý. Naše ceny jsou konečné a nijak Vás dodatečně nepřekvapí. Dovedeme se i co do finanční náročnosti přizpůsobit každému zákazníkovi.

U jednorázového úklidu má naše úklidová firma stanovenu minimální cenu 960 Kč (popř. 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Hlavní město Praha). Tyto minimální ceny ovšem platí pouze u nových zákazníků a jednorázových úklidů. Se stálými zákazníky a u pravidelných úklidů se minimální ceny vždy řeší individuální dohodou mezi zákazníkem a úklidovou firmou.

Cena úklidových prací závisí na těchto součástech:

  • Zda se jedná o jednorázový, nebo pravidelný úklid. U pravidelných úklidů bývají slevy obvykle v řádech desítek procent. Minimální cenu jednorázového úklidu má naše úklidová firma stanovenu na 960 Kč, je-li úklid prováděn v Praze, a 960 Kč + 12 Kč/km při úklidu mimo Prahu.
  • Dále záleží na době, kterou máme na přípravu. Pokud potřebujete úklidové služby do 24 hodin, jsou náklady o 20% vyšší. Dovedeme pro Vás zajistit úklid dokonce i do dvou hodin od objednání. Zde se potom ceny domlouvají případ od případu.
  • Rozhodující je také doba provádění prací. Například při nočním úklidu musí naše úklidová firma platit zaměstnancům vyšší mzdu, což se projeví i v konečné ceně, kterou si musíme účtovat.
  • Důležitý je i stupeň znečištění ploch, kde jsou prováděny úklidové služby. Pokud je objekt znečištěn velice silně a úklid je velice obtížný, může se cena navýšit v krajním případě i o 40%.

Podaří-li se Vám najít nějakou úklidovou firmu sídlící ve Vašem blízkém okolí, může se vyplatit kontaktovat tuto firmu, neboť úklidové firmy si obvykle zvlášť účtují dopravné, které se potom promítne do koncové ceny za úklid. Firma Complete Service si u úklidu v rámci Hlavního města Prahy účtuje dopravné 300 Kč a u zakázek mimo území Hlavního města Prahy potom 12 Kč/km/cesta.

Dovedeme zajistit úklid již do dvou hodin od obdržení objednávky. V takovýchto případech je však cena domlouvána individuálně. Běžně se úklid provádí do 24 hodin od obdržení objednávky nebo později. Při včasnější objednávce Vám můžeme nabídnout příznivější ceny za úklid.

Rozhodně. U firmy Complete service jsou zaměstnáni pouze svědomití a nekonfliktní zaměstnanci s čistým trestním rejstříkem. Na požádání Vám rádi ukážeme notářsky ověřenou kopii výpisu z rejstříku trestů našich zaměstnanců.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko “Odeslat zprávu” potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.