Hospodyně

Úklid domácnosti podle Vás

Profesionální hospodyně se postará o váš dům dle vašich představ a požadavků. Na konkrétních činnostech, které bude hospodyně vykonávat se domluvíte na první schůzce. Naše hospodyně jsou příjemné a spolehlivé. Domluvíte si s nimi přesně, co od nich požadujete. Vždy vám vyjdou vstříc. V případě vaší nespokojenosti okamžitě zajistíme výměnu hospodyně.

Voňavá snídaně, ranní káva, uklizený byt. Krásná představa začátku dne. Jste-li však plně zaměstnáni a nezbývá vám čas a chuť pro klidnou snídani nebo pečlivý úklid domácnosti, objednejte si službu profesionální hospodyně. Úklidová firma  zaměstnává spolehlivé, zodpovědné a pečlivé hospodyně s praxí. Naše hospodyně jsou časově velmi flexibilní, můžete si tak domluvit pravidelný úklid domácností jednou na měsíc, jednou na týden nebo každý den.

Naše hospodyně jsou seriózní, diskrétní a pečlivé dámy, na které se můžete obrátit s jakoukoliv prosbou a přáním. Nejčastěji jsou to ženy ve věku 28 – 45 let, komunikativní a vstřícné.

Za naše hospodyně ručíme

Všechny naše hospodyně prošly řádným školením a mají i potřebnou praxi. Samozřejmostí je čistý výpis z rejstříku trestů. V době pracovní neschopnosti hospodyně zajistíme adekvátní zástup. Pro případ jakékoliv škody mají naše hospodyně pojištění profesní odpovědnosti. V případě jakékoliv nehody či škody vyřizuje s pojišťovnou vše naše úklidová firma. Na naše hospodyně se můžete stoprocentně spolehnout a svěřit jim úklid vaší domácnosti.

Hospodyně provádí nejčastěji tyto úklidové služby:
  • praní prádla a záclon
  • žehlení prádla
  • vaření
  • šití a zašívání
  • zalévání květin
  • nakupování
  • venčení psů apod.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.