Úklidové služby Praha

kompletní úklidové služby v praze

Naše úklidová firma Complete Service patří mezi nejmodernější a nejflexibilnější úklidové firmy s velmi širokou nabídkou služeb. Za férové ceny zajišťujeme pečlivý a kvalitní úklid. Praha jako velkoměsto je již tak dost znečištěná, proto je v zájmu každého jednotlivce i firmy udělat si zdravé prostředí alespoň doma a na pracovišti. Rádi vám s úklidem pomůžeme.

nabídka úklidových služeb

%name Úklidové služby Praha
Úklid kanceláří
Pravidelný úklid komerčních a administrativních budov, kanceláří i dalších firemních prostor. Rychlý a pečlivý úklid v kteroukoliv denní i noční dobu dle dohody s klientem. Klasické úklidové práce – luxování a mytí podlah, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid sociálních zařízení, mytí oken, hygienický servis apod. Speciální úklidové práce po dohodě.
1942 Úklidové služby Praha
Technický a průmyslový úklid
Venkovní úklid, úklid chodníků, technický a průmyslový úklid, vyklízení prostor, odvoz a likvidace odpadu. Pravidelný i jednorázový úklid výrobních hal, lakoven, čištění vzduchotechniky a výrobních linek
230 Úklidové služby Praha
Úklidové služby pro hotely
Komplexní úklid hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Úklid společných prostor hotelu, venkovní úklid, úklid kuchyně a zajištění mytí nádobí, úklid barů a restaurací (stewarding). Kompletní úklid hotelových pokojů (housekeeping) apod.
carpet Úklidové služby Praha
Čištění koberců
Účinné čištění koberců v domácnostech, kancelářích, firmách, prodejnách či průmyslových objektech. Vlastníme speciální vysávací stroje, které koberce perfektně vyčistí a zároveň prodlouží životnost koberců. Suché (chemické) čištění koberců i mokré čištění a čištění suchou pěnou.
OE9V3P0 Úklidové služby Praha
Úklid domácností
Úklid panelových a činžovních domů, pravidelný i jednorázový úklid domácností, bytů i rodinných domů. Klasické úklidové práce – luxování a mytí podlah, čištění koberců, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid WC a koupelen, mytí oken apod. Zajištění hospodyní. Speciální úklidové práce po dohodě.
OCERD70 Úklidové služby Praha
Speciální úklidové práce
Díky modernímu vybavení nabízíme také speciální úklidové práce – krystalizace mramoru, pokrytí podlah polymerem, ošetření všech typů podlah, čištění čalouněného nábytku a další speciální úklidové práce.
%name Úklidové služby Praha
Generální úklid
Zajišťujeme velké generální úklidy domácností, kanceláří firem, malých i velkých objektů. Jednorázový i pravidelný generální úklid, úklid po stavebních pracích, po rekonstrukcích a opravách, úklid po malování interiérů, kompletní čištění všeho, co je potřeba.
snow removal service greater toronto Úklidové služby Praha
Úklid sněhu
Odklízení sněhu z příjezdových cest, chodníků i střech. Osekávání nebezpečných rampouchů, čištění a opravy střech po zimě a další úklidové práce.

Žijeme úklidem. Pravidelně vydáváme články a novinky, informujeme o tom, co se v oblasti úklidových služeb děje. Zaručujeme vysokou kvalitu našich služeb – sami zajišťujeme kontrolu našich zaměstnanců. Všechny úklidové služby nabízíme za férové ceny.

Ohledně nezávazné poptávky úklidových služeb nás neváhejte kontaktovat.

Mohlo by Vás zajímat

Čištění koberců

Nejspíše každý z nás měl, či má ve svém domově, nebo na pracovišti koberec. Dokážou vytvořit příjemnou atmosféru a zlepšit estetický dojem v místnosti.  Nicméně málokdo pečuje o […]
Číst více

Jak bojovat s plísní

Plísně jsou velkým nebezpečím v domácnostech s vyšší vlhkostí. V případě netěsnící izolace nebo špatné ventilace na vlhkých místech domácnosti je výskyt plísní pouze otázkou času. Základem boje proti […]
Číst více

Naši klienti