Úklidové služby Praha

Úklid domácností

Úklid panelových a činžovních domů, pravidelný i jednorázový úklid domácností, bytů i rodinných domů. Klasické úklidové práce – luxování a mytí podlah, čištění koberců, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid WC a koupelen, mytí oken apod. Zajištění hospodyní. Speciální úklidové práce po dohodě.

Úklid kanceláří

Pravidelný úklid komerčních a administrativních budov, kanceláří i dalších firemních prostor. Pečlivý úklid v kteroukoliv denní i noční dobu dle dohody. Klasické úklidové práce – luxování a mytí podlah, stírání prachu, vynášení odpadků, úklid sociálních zařízení, mytí oken, hygienický servis apod. Speciální úklidové práce po dohodě.

Čištění koberců

Účinné čištění koberců v domácnostech, kancelářích, firmách, prodejnách či průmyslových objektech. Vlastníme speciální vysávací stroje, které koberce perfektně vyčistí a zároveň prodlouží životnost koberců. Suché (chemické) čištění koberců i mokré čištění a čištění suchou pěnou.

Generální úklid

Zajišťujeme velké generální úklidy domácností, kanceláří firem, malých i velkých objektů. Jednorázový i pravidelný generální úklid, úklid po stavebních pracích, po rekonstrukcích a opravách, úklid po malování interiérů, kompletní čištění všeho, co je potřeba.

Průmyslový úklid

Venkovní úklid, úklid chodníků, technický a průmyslový úklid, vyklízení prostor, odvoz a likvidace odpadu. Pravidelný i jednorázový úklid výrobních hal, lakoven, čištění vzduchotechniky a výrobních linek.

Speciální úklid

Díky modernímu vybavení nabízíme také speciální úklidové práce – krystalizace mramoru, pokrytí podlah polymerem, ošetření všech typů podlah, čištění čalouněného nábytku a další speciální úklidové práce.

Hotelový úklid

Komplexní úklid hotelů a dalších ubytovacích zařízení. Úklid společných prostor hotelu, venkovní úklid, úklid kuchyně a zajištění mytí nádobí, úklid barů a restaurací (stewarding). Kompletní úklid hotelových pokojů (housekeeping) apod.

Úklid sněhu

Odklízení sněhu z příjezdových cest, chodníků i střech. Osekávání nebezpečných rampouchů, čištění a opravy střech po zimě a další úklidové práce.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.