Úklid koupelny bez námahy

Nepodceňujte čistění koupelny, ačkoliv to nemusí být na první pohled vidět, koupelna je z hlediska čistoty velice náročným místem. Různé spory, které produkují organismy, jimž svědčí vlhké prostředí koupelny, mohou vážně ohrozit vaše zdraví a způsobit alergie i různé nemoci. Toalety je třeba řádně desinfikovat, ale nejedná se jen o vnitřek mísy, ale i vnější stranu a také nádržku na vodu, odtok a jiné části.Skutečně kvalitní mytí koupelny vyžaduje hodně času a spolehlivou a účinnou chemii, ale moderní materiály přítomné v mnoha koupelnách jsou často náchylné na použití agresivních látek jako chlor a abraziva. Jednoznačně nejlepším řešením pro úklid koupelny je proto obrátit se na úklidovou firmu.

Úklidové firmy disponují zkušenými zaměstnanci a spolehlivými a nezávadnými čisticími prostředky a dokáží vyčistit vaši koupelnu rychle a spolehlivě. Díky tomu získáte nejen jistotu kvalitního úklidu, ale zároveň ušetříte čas, strávený úklidem, a především peníze, které byste jinak museli vynaložit za drahé úklidové prostředky specializované na čištění koupelny.Čistota v koupelně je důležitá ale velmi těžko se udržuje. Vlhké prostředí koupelen a toalet podporuje růst plísní a hub, které se velmi těžko odstraňují. Vaše koupelna i toaleta potřebují pravidelné a kvalitní čištění, které není radno zanedbávat jak z hygienických tak estetických důvodů, proto každá kvalitní úklidová firma zajišťuje čištění koupelen. Obraťte se na naši úklidovou firmu a šetřete svůj čas i peníze, čištění koupelny nabízíme jako samostatnou službu, i jako součást pravidelných a generálních úklidů.

Úklid kuchyně

Vánoční svátky se velmi rychle a nezadržitelně blíží a s nimi i předvánoční úklid. Nejvíce zabrat nám při tomto úklid dá nejspíše úklid kuchyně. Jedná se o místnost,

Zobrazit »

Extrakční čistící prostředky

Pro důkladné čištění je klíčový správný výběr čisticího prostředku v závislosti na čištěném materiálu, jeho stáří, vytíženosti a požadavcích klienta. Při větším znečištění je třeba

Zobrazit »

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.