Úklid sněhu

Úklid sněhu patří mezi úklidové služby, které jako úklidová firma nabízíme. Úklid sněhuprovádíme v Praze a blízkém okolí a zahrnuje úklid sněhu z chodníků, z parkovišť a příjezdových cest a vůbec z celého pozemku klienta. Samotné odklízení sněhu je důležité během sněžení a během tuhé zimy, neméně důležité je však také odstraňování sněhu a rampouchů ze střech při tání.

Odstraňování sněhu ze střech

Vlastníte-li objekt s plochou střechou, velké množství sněhu může výrazně poškodit vaši nemovitost.

Během tání jsou nebezpečné také rampouchy visící ze střech a padající led. Úklidové firmy by měly zajistit i jejich odstranění a zajištění bezpečnosti kolemjdoucích. Majitel každé nemovitosti totiž za padající sníh a led z vlastní střechy odpovídá. Proto se při silnějších zimách vyplatí najmutíúklidové firmy, která sníh ze střech odstraní. Naše úklidová firma Complete Service má speciální vybavení, díky kterému lze sníh odstranit z jakékoliv střechy.

Čištění střech po zimě

Po zimě většinou přichází na řadu generální úklid, který zahrnuje kompletní úklid pozemku, úklid domácnostíúklid kanceláří apod. Málokdo však věnuje pozornost úklidu střech. Přitom rychlý úklid střech během tání pomůže snížit vzniklé škody nebo jim dokonce zabránit. Čištění střech je nutné téměř po každé zimě. Díky úklidu střech po zimě si prodloužíte životnost své střechy. Vzpomeňte si při jarním úklidu také na svou střechu.

Zašlete poptávku našich služeb

Chcete se nadobro zbavit starostí s úklidem? Svěřte úklidové práce našim pečlivým zaměstnancům. Vyplňte tento krátký formulář a obdržíte nabídku šitou na míru.

Naše úklidová firma má pojištění odpovědnosti za škody na 5 milionů Kč a je čestným držitelem certifikátu ISO 9001 (systém managementu kvality). Nabytí certifikátu ISO je známkou nejvyššího možného standardu, který firma může splňovat a sázka na držitele této certifikace nikdy neznamená krok vedle.